март, 2017 ел
сишәмбе

25 мартта политехник колледж бинасында «Эшмәкәрлек фабрикасы” ның чираттагы утырышы үтте. Анда Әлмәт, Чистай, Азнакай, Баулы һәм Лениногорскиның бизнес командасы вәкилләре дә катнашты.

Турнирга Россиянең төрле шәһәрләреннән 24 катнашучы килде (12пар).

31 марттан  2 апрельгә кадәр Казанның «Дворец водных видов спорта» сараенда (Казан, Сибгат Хәким ур, 70) суга сикерү буенча FINA/NVC 2017 дөньякүләм сериянең 3нче этабы үтә. Ул казанда инде өченче тапкыр үтә. Билетлар 150 сумнан 300 сумгача,аны сатып алу турында www.dspkazan.com сайтыннан белергә була.

"Тоталь диктант -2017" акциясе 8 апрель көнне 14.00 сәгатьтә шәһәребезнең 2нче мәктәп базасында узачак.

2017 елның 1 гыйнварыннан мәҗбүри пенсия һәм медицина страхованиесе, вакытлыча эшкә яраксызлыкка взнослар Россия Салым Кодексының 34нче бүлеге тарафыннан карала.

Сайттагы барлык материаллар лицензия буенча тәкъдим ителә: