июнь, 2017 ел
пәнҗешәмбе

Район администрациясе, халыкны шәһәрдә алып барылучы ремонт эшләренең сыйфатын тикшереп торырга чакыра.

Үзәк китапханә хезмәткәрләре Казанда проект эшчәнлеге буенча узган түгәрәк өстәл утырышында катнашты. Анда сүз яшьләр өчен булган проектлар турында барды. Безнең район тәҗрибәсе турында үзәкләштерелгән китапханәләр системасы директоры урынбасары Е. Афанасьева сөйләде.

11 июнь - ял көне. 12 июнь – эш көне булмаган бәйрәм көне

Башка көннәрне гадәттәге режимда эшли.

«Исток-Башлангыч» үзәге Урдалы авылындагы 6нчы социаль күршеләргә кагылышлы чара үткәрде.

Юлда үзеңне ничек тотарга  – бу турыда ишегалды лагерена йөрүче балаларга 3 нче терәк пунктында аңлаттылар.Әңгәмәне пунк начальнигы  Рәйфә Галеева алып барды.

Мәктәп яны лагерьларына йөрүчеләр өчен Туган якны өйрәнү музее кызыклы уен программалары әзерләде.

Белеп торыгыз, пенсия фонды хезмәткәрләре өйдән-өйгә йөрми. Кабул итү бары тик бүлекчәләрнең клиент хезмәтләрендә алып барыла.

Сайттагы барлык материаллар лицензия буенча тәкъдим ителә: