июнь, 2017 ел
чәршәмбе

Мәдәният сарае режиссеры, милли традицияләр буенча белгеч, ”Браво” нәфис сүз студиясе белгече Неля Чубатованың юбилей кичәсе үтте.

Татарстан Республикасы Тарифлар буенча дәүләт комитеты мәгълүматны үз вакытында ачу кирәклеген хәбәр итә.

27 июньдә «Логос” үзәге педагог- психологлары  яшьләр белән «Күңел гармонисе” дигән тренинг үткәрде. Алар кызыксынып төрле биремнәр үтәделәр.

Хокук бозулар белән бәйле үзгәрешләр бар. Бу турыда сайтның рус телендәге вариантыннан укыгыз.

«Логос» үзәге белгечләре мәшгульлек үзәгендәисәптә торучылар белән тренинг үткәрде. Алар инвалидларга проблемаларын аңларга, хисләрен контрольдә тотарга өйрәтте.

Мәгариф идарәсе йортында ул халыкны кабул итте. Сораулар күпчелек баланың яшәү урыны, алимент түләү, бала белән дөрес аралашу темаларына кагылышлы иде. Алар чакырылган белгечләрдән телдән җавап алды. Озак хәл ителә торганнарын Гүзәл Удачина үз контрольлегенә алды.

Сайттагы барлык материаллар лицензия буенча тәкъдим ителә: