октябрь, 2017 ел
җомга

Хөрмәтле авыл хезмәтчәннәре, агропромышленность комплексы һәм эшкәртү промышленносте эшчеләре, авыл хуҗалыгы тармагы ветераннары!

Октябрьнең беренче атнасында район һәм шәһәрдә яшәүче җиде кеше юбилейларын билгеләп үтте.

Лениногорск муниципаль районының Мөлкәт һәм җир мөнәсәбәтләре палатасы учреждениесе закон һәм башкарма комитет карары нигезендә, 8 ноябрьдә ачык аукцион сәүдәсе үткәрә. Бу турыда сайтның рус телендәге вариантыннан укыгыз.

Ул 25 октябрьдә Казанның Халыклар дуслыгы йорты базәасында узачак. Адресы: Павлюхин урамы, 57 нче йорт.

Россиянең Пенсия фонды пенсия тупланмаларын күчерү буенча электрон гаризаларны тикшерә.

4нче ТОС үзәгендә Өлкәннәр көненә багышланган чара үтте. Алар 2нче мәктәпкә чакырылды.

Ул 12 октябрьдә 10.00 - 19 сәгатьләр арасында узачак. Адресы: Лениногорск, Менделеева урамы, 37 нче йорт.

Көннәр салкынаю белән, янгын куркынычы арта. Янгын күзәтчелеге бүлеге сезне янгын куркынычсызлыгы кагыйдәләрен төгәл үтәргә чакыра.

Татарстан Росреестры коррупциягә каршы «Ышаныч телефоннары» булуы хакында исегезгә төшерә: 8 (843) 255 – 25 – 77.

29 нчы балалар бакчасында юл кагыйдәләре буенча  флешмоб үтте.

Сайттагы барлык материаллар лицензия буенча тәкъдим ителә: