декабрь, 2017 ел
дүшәмбе

Татарстан Гидрометеорология һәм әйләнә-тирә мохитне күзәтү идарәсе һава шартлары начарлану турында кисәтү таратты.

Шәһәрнең "Яшьлек" спорткомплексында мини-футбол буенча чемпионнар супер кубогына уеннар үтте. Ул ел саен традицион рәвештә уза. Уеннар Футбол көненә багышланды.

Роспотребнадзорның Татарстан буенча Лениногорск территориаль бүлеге такси хезмәтеннән файдаланучылар хокукын яклау буенча “кайнар линия” оештырды.

Конкурсның максаты – хезмәтне саклау буенча елгечләрнең белем дәрәҗәсен ачыклау.

9 декабрьдә Самарада КУДО буенча ярышлар үтте. Анда лениногорскилылар да катнашты.

9 декабрьдә Коррупциягә каршы көрәш көне билгеләп үтелә.

«Энергосбережение и повышение энергетической эффективности в Республике Татарстан на 2014 – 2020 годы» симпозиумы узачак, анда күргәзмә оештырылачак.

Сайттагы барлык материаллар лицензия буенча тәкъдим ителә: