март, 2018 ел
дүшәмбе

Якындагы тәүлектә төнлә кайсыбер районнарда 27 градуска кадәр салкын булуы көтелә.

Яңа Чыршылыда туып үскән, механизаторлыкка укый һәм бер тапкыр да сайлаган һөнәренә хыянәт итми.

16 мартта «Бердәм Россия» партиясенең Лениногорск җирле бүлекчәсендә, адресы: Лениногорск,  Булгаков урамы,  1а йорт (ЗАГС бинасы, монумент ягыннан куерергә кирәк)  08.00 - 16.00 сәгать аралыгында халыкка бушлай юридик ярдәм күрсәтү көне узачак.

Лениногорскида Халыкара хатын-кызлар көненә багышланган бадминтон ярышы үтте.

«Логос» үзәгендә бәйрәм алдыннан хатын-кызларга багышланган чара үтте.

7 мартта «Логос» үзәге белгечләре 12 нче лицейда башлангыч сыйныфлар өчен шул исемдәге рәсем конкурсы үткәрде.

7 мартта «Логос» үзәге влонтерлары һәм хезмәткәрләре 8 Мартка багышланган чара үткәрде. Алар шәһәрнең үзәк мәйданында хатын-кызларга чәчәкләр таратты, уңышлар теләделәр.

Мичурин авылында бер мунча тулысы белән янып бетә.

«Исток-Башлангыч» үзәгендә «ОРВИ» темасына чара үткәрелде.

ЕНДВ кулланучы шәхси эшмәкәрләр яңа касса аппараты атып алган өчен салым суммасын әзәйтә ала.

Сайттагы барлык материаллар лицензия буенча тәкъдим ителә: