март, 2018 ел
җомга

2017 елда  Федераль кадастр палатасы үз коммерция максатларында  25 меңнән артыграк электрон подписьне тикшерү өчен ачкыч сертификатлары эшләп чыгарды.

Мәдәният сараенда Язгы игелеклелек айлыгы уңаеннан чаралар үтте.

29 март 3 апрельдә республиканың рационализаторлары һәм уйлап табучыларының 10 форумы узачак.

20 мартта 8.00 - 12.00 сәгатьтә республика буенча Росреестр идарәсе нотариаль таныклык таләп итүче сделкалар буенча “кайнар линия” үткәрә.

Лениногорск шәһәре ГХАТ бүлеге бинасында 15 март 2018 нче елның көнне гореф-гадәт буенча, мәктәп балалары белән очрашу булып узды.

Дәүләт автономияле социаль хезмәт күрсәтү белән идарә итүче «социаль хезмәт күрсәтү комплекснын үзәге «Исток-Башлангыч» МТЗиСЗ ТР Лениногорск муниципаль районында» «Хэйкэллэргэ юл» акциясе узды.

Сайттагы барлык материаллар лицензия буенча тәкъдим ителә: