апрель, 2018 ел
чәршәмбе

Санитар икеайлык кысаларында һәм район башлыгы карары буенча,  район территориясендә “ЭкоЯз” конкурсы игълан ителде.

Кайсы очракта нотариус таныклыгы кирәк – бу турыда мәкаләне укып белегез.

Бөгелмәдә узган  "Роза ветров-18" бөтенроссия конкурсында Мәдәния сараеның “Барби” төркеме һәм аның солистлары катнашты, җитәкчесе Федюкевич Ильсюяр Илгизовна).

Лениногорск сәнгать мәктәбе укучылары Вечкитова Анна һәм Янбатырова Илзидә архитектура-дизайн иҗаты буенча республикакүләп олимпиадада катнашты.

Быел Биләр тарихи- археологик музей-тыюлыгында яшьләр өчен “Сәләт”  форумының алты сменасы узачак.

Пенсия фонды үзләре күрстә торган бер төркем хезмәт һәм сервисларны электрон рәвештә алып булуы турында хәбәр итә.

Автоном янгын турында хәбәр иткечне янгыннан саклауның нәтиҗәле алымы, дип саныйлар.

Яңа үзгәрешләр буенча, ирекле иминиятләштерүдә үзгәрешләр бар.

Сайттагы барлык материаллар лицензия буенча тәкъдим ителә: