июнь, 2018 ел

Лениногорскида Россия көнендә күп төрле чаралар үтте.

12 июньдә 13нче мәктәп янындагы спорт мәйданчыгында «Бердәм Россия” партиясе оештырган футбол матчы узды.

Велойөрештә 60 кеше катнашты. Катнашучылар яшьләре буенча бик төрле иде.

Балаларның район думасы активистлары «Форпост» үзәге белән берлектә шәһәр халкын Россия көне белән котлады.

Күптән түгел Октябрьский шәһәрендә бокс буенча төбәкара ярышлар узды.

12 июнь – Россия көнендә  балалар өчен  «Этой силе есть имя – Россия» тарихи чарасы үткәрелде.

12 июнь – Россия көнендә «Логос» белгечләре һәм волонтерлары  бәйрәм турында язылган белешмәлекләр тараттылар.

Әлеге портал үз эшен 2017 елның башында башлап җибәрде.

Сез шәһәр һәм район территориясендәге кайсы парк, яисә сквер беренчедән булып төзекләндерергә тиеш, дип уйлыйсыз? Бу турыдагы фикерегезне белдереп, сораштыруда катнаша аласыз. Күпчелек тавыш җыйган объектлар 2019 ел төзекләндерү планына кертеләчәк.

Республика хатын-кызлары  бушлай укып, бизнесны ачу өчен 100мең сумлык грант ота ала.

Сайттагы барлык материаллар лицензия буенча тәкъдим ителә: