Район башлыгы Рәгать Хөсәенов сак зоналарын бозуны булдырмау мәсьәләләре буенча киңәшмә үткәрде

2021 елның 19 феврале, җомга

Бүген мэриядә Лениногорск районы башлыгы Рәгать Хөсәенов рәислегендә сак зоналары бозылуны бетерү мәсьәләләре буенча киңәшмә узды.

Киңәшмәдә Лениногорск районы Башкарма комитеты җитәкчесе Зөлфия Михайлова, Лениногорск районы башлыгы урынбасары Сергей Тимаков, «Газпром трансгаз Казан» ҖЧҖ Әлмәт ЛПУМГ начальнигы Сергей Зайцев, «Лениногорск муниципаль районы» муниципаль берәмлеге Башкарма комитеты җитәкчесенең инфраструктура үсеше буенча урынбасары Алексей Корноухов, район Советы һәм Башкарма комитеты бүлекләре башлыклары һәм җитәкчеләре катнашты.

«Газпром Трансгаз Казан» ҖЧҖ Әлмәт ЛПУМГАСЫ башлыгы Сергей Зайцев Лениногорск районы территориясендә сакчылык зоналарында җир кишәрлекләрен формалаштырганда булган җитешсезлекләр, килештерү һәм дежур карталарны туры китерү кирәклеге турында сөйләде.

Киңәшмә ахырында район башлыгы Рәгать Хөсәенов хезмәтләргә әйтелгән кисәтүләрне һәм җитешсезлекләрне бетерү, тиешле тәкъдимнәр җибәрү бурычын йөкләде.

Сайттагы барлык материаллар лицензия буенча тәкъдим ителә: