Лениногорск районы башлыгы Рәгать Хөсәенов атналык киңәшмә үткәрде

2022 елның 28 ноябре, дүшәмбе

Бүген Лениногорск районы Башлыгы Рәгать Хөсәенов предприятие һәм оешма, ведомство һәм ведомство учреждениеләре җитәкчеләре, шәһәр һәм район Советы һәм Башкарма комитет урынбасарлары белән атналык «эшлекле дүшәмбе» киңәшмәсен үткәрде.

Гадәттәгечә, планерка хокук саклау органнары чыгышыннан башланды. Россия Эчке эшләр министрлыгының Лениногорск районы буенча бүлеге начальнигы урынбасары Роберт Сираҗетдинов район территориясендәге оператив хәлләр, бер атна эчендә бүлек хезмәткәрләре үткәргән эшләр турында сөйләде. Алга таба барлык җитәкчеләр узган атнада башкарылган эшләр һәм алдагы атнага булган планнар турында хәбәр иттеләр.

Лениногорск районы Башлыгы Рәгать Хөсәенов җитәкчеләр алдына берничә бурыч куйды. Янгын куркынычсызлыгы буенча рейдлар үткәрүне, шулай ук бозга чыгуны тыю турында белешмәләр тарату кирәклеген әйтте, шәһәр юлларында кар һәм боз чистартуны, Яңа ел чараларына әзерләнүне дәвам итәргә кушты.

Сайттагы барлык материаллар лицензия буенча тәкъдим ителә: